Clubconcert: Brahms & Prokofjev 2.0

Dag
Donderdag 09.05.2019 - 21:00

Koningin Elisabethzaal

Straat
Astridplein 26
Postcode
2018
Woonplaats
Antwerpen
Price range
Tickets vanaf €13
Niet in verkoop

Andere bestelopties

Ticketbalie

  • Koningin Astridplein 26
    2018 Antwerpen
    03 213 54 06
  • openingsuren: di, do en vr van 14:00 tot 17:00

Over dit concert

Tijdens de Clubconcerten verloopt de concertavond net iets anders: er is geen dresscode en het concert duurt slechts 75 minuten. Het orkest speelt korte stukken uit een bekend klassiek werk, een topsolist verbaast je met zijn waanzinnige muzikale skills en een bekende host praat geheel op eigen wijze met dirigent en muzikanten over het verhaal achter de muziek. Na afloop wordt het atrium omgetoverd in een club waar je met dj en drankje kan genieten van een loungy afterparty. Zo komen verschillende werelden bij elkaar in een casual avond die net iets anders brengt dan de concerten en festivals die je gewend bent!

Met muziek van Prokofiev, Aho en Brahms.

Bio's

Martyn Brabbins

Martyn Brabbins

Functie
Gastdirigent

Martyn Brabbins is een van de toonaangevende en meest veelzijdige Britse dirigenten van zijn generatie en was tot 2015 eerste gastdirigent van het Antwerp Symphony Orchestra. Hij stond voor orkesten als het London Symphony Orchestra en La Scala Milaan en is een favoriet op de BBC Proms. Brabbins is muziekdirecteur English National Opera, gastdocent aan het Koninklijk Schots Conservatorium en artistiek adviseur van de Huddersfield Choral Society.

Lees verder

Storioni Trio

Instrument
pianotrio

Storioni Trio beschikt over een zeer breed repertoire dat van Haydn en Mozart over Beethoven, Schubert, Brahms, Ravel en Sjostakovitsj leidt naar werken van eigentijdse componisten. Met grote regelmaat verzorgt het Storioni Trio concerten op alle belangrijke (inter)nationale podia, zoals het Concertgebouw in Amsterdam en de Doelen in Rotterdam, maar ook Carnegie Hall in New York, Wigmore Hall in Londen, en tournees door Europa, Azië en Amerika. Het Storioni Trio is artistiek directeur van het jaarlijkse internationale Storioni Festival.

Lees verder
Stefaan Degand

Stefaan Degand

Instrument
acteur

Stefaan Degand studeerde in 2003 af aan de afdeling Drama van het Herman Teirlinck Instituut. Daarna speelde hij mee in talloze theaterproducties van onder meer Theater Antigone, HETPALEIS en het Toneelhuis. Stefaan werkte ook samen met o.a. Het Banket, het Antwerp Symphony Orchestra, Muziektheater Transparant, LOD Muziektheater, De Theatercompagnie, Theater Zuidpool, KVS, Compagnie Marius, Walpurgis, Oxalys, de KOE, de Roovers, Orkater, Mexicaanse Hond, Het gevolg en Artemis. In 2011 kende Degand zijn doorbraak bij het grote publiek met rollen in de film Rundskop en in de televisieserie De Ronde. In 2012 nam hij onder andere de rol op van Budo in de fictiereeks Quiz Me Quick. In 2013 speelde hij mee in vier tv-reeksen: De Ridder, Connie & Clyde, Albert II en Eigen kweek. In 2015 verscheen hij kort in De Biker Boys van Bart de Pauw. Op het witte doek speelde Stefaan mee in o.a. Toegetakeld door de liefde, Ober en Le Fidèle.

Lees verder

Buscemi

Instrument
DJ

Sinds 1996 maakt Dirk Swartenbroekx (België) funky platen onder de naam Buscemi, een van zijn favoriete acteurs. Zijn stijl is diep en moeilijk te categoriseren: je hoort elementen van bossa, jazz, house, braziliaanse grooves, afrobeat, balkan, drum 'n bass en dub..... maar “dancemusic met een warm gevoel” is misschien wel de beste beschrijving van het geluid van Buscemi.

Lees verder