Concertstream: Het Pianoconcerto van Grieg met Denis Kozhukhin
Andere bestelopties
Ticketbalie
- Koningin Astridplein 26
2018 Antwerpen
03 213 54 06 - openingsuren: di, do en vr van 14:00 tot 17:00
khozukhin_585x385.jpg

Over dit concert
De winnaar van de Koningin Elisabethwedstrijd 2010 Denis Kozhukhin komt naar Antwerpen met een van de meest geliefde pianoconcerto’s ooit. Hoe kan het ook anders: de iconische paukenroffel die gestopt wordt door een onverbiddelijk pianoakkoord, de onwezenlijk mooie melodie uit het langzame deel en de glorieuze pracht van de finale tonen Edvard Grieg op z’n best. Daarnaast dirigeert de Zuid-Koreaanse Shiyeon Sung de waanzinnige muziek van Bartóks duivels mooie pantomime De wonderbaarlijke Mandarijn.
Dit concert maakt deel uit van het eerste Elisabeth-weekend. In de klassieke muziekwereld in België zijn er drie belangrijke instellingen die gelinkt zijn door de naam van koningin Elisabeth. Als residentie-orkest van de Koningin Elisabethzaal zijn we verheugd dat we samen met de Kapel het Elisabeth-weekend kunnen presenteren waarbij een winnaar van de Wedstrijd centraal staat. Meer info >>>
---
Om 13:00 kan je de onafgewerkte livestream van het concert bekijken. Om 20:00 kan je de concertstream bekijken: een hoogstaande concertregistratie zonder onderbrekingen voor podiumwissels en met toevoeging van de begin- en eindgeneriek.
---
Bio's

