KIDconcert: Pinokkio (6+)

Dag
Zondag 03.03.2024 - 14:00

Koningin Elisabethzaal

Straat
Astridplein 26
Postcode
2018
Woonplaats
Antwerpen
Price range
-12 jaar: €16 / +12 jaar: €22

Andere bestelopties

Ticketbalie

  • Koningin Astridplein 26
    2018 Antwerpen
    03 213 54 06
  • openingsuren: di, do en vr van 14:00 tot 17:00

Over dit concert

Er was eens ... een houten jongetje. De avonturen van Pinokkio en Gepetto spreken al generaties lang kinderen én hun ouders tot de verbeelding. Nico Sturm kruipt in de huid van het houten hoofdpersonage en leert dat aan het rechte pad heel veel zijwegen zitten. Op de sprankelende Italiaanse tonen van Gioacchino Rossini zorgen orkest en acteurs voor een vrolijke voorstelling voor jong en oud. Onze neus eraf als het niet waar is!

KIDconcert met muziek van Rossini

Bio's

Nico Sturm

Instrument
spel & tekst

Nico Sturm studeerde af aan Studio Herman Teirlinck in Antwerpen en speelde met Blauwe Maandag Compagnie in de prestigieuze producties En verlos ons van het kwade en Ten oorlog. Daarna volgden tientallen theaterproducties met gezelschappen als HETPALEIS, Compagnie De Koe, de Koninklijke Vlaamse Schouwburg, BRONKS, Het Toneelhuis, fABULEUS en tg Stan. Nico speelt ook mee in verschillende films als De zusjes Kriegel en My Queen Karo en tv-series als De Smaak van De Keyser en Flikken. Daarnaast is hij ook presentator op Ketnet en VIER.

Lees verder

Stijn Van Opstal

Instrument
spel

Stijn Van Opstal (1976) is een Vlaams acteur. Hij studeerde in 1998 af aan de Studio Herman Teirlinck, in het jaar van onder meer Tom Dewispelaere, Ben Segers en Geert Van Rampelberg. Met deze drie studiegenoten richtte hij het theatergezelschap Olympique Dramatique op. In het theater speelde hij onder meer in de producties Kaspar, De gebroeders Leeuwenhart, De geruchten, Adams appels en Bij het kanaal naar links. Hij speelde in de langspeelfilms S. en Dossier K. en had een rol met zijn theatercompagnons in de televisieserie De Parelvissers. Zijn eerste televisieoptreden was in de serie Recht op Recht. Hij had eveneens een terugkerende gastrol als de zware crimineel Dimitri Alva in het zesde seizoen van de VTM-televisieserie Zone Stad. In het voorjaar van 2013 was hij te zien in de VIER-serie Met man en macht.

Lees verder