Wie we zijn

Het Antwerp Symphony Orchestra is het symfonisch orkest van Vlaanderen en België, met de vermaarde Koningin Elisabethzaal in Antwerpen als thuisbasis. 

Het orkest staat onder leiding van chef-dirigent Elim Chan, eredirigent Philippe Herreweghe en dirigent emeritus Jaap van Zweden, en brengt concerten op de grootste podia in binnen- en buitenland.

Raad van Bestuur

Leden van de Raad van Bestuur

Paul Cools, voorzitter
Nabilla Ait Daoud, vertegenwoordiger van Stad Antwerpen
Yvette Jacobs
Luk Lemmens
Greet Valck
Caroline Bastiaens
Hamid Douibi
Griet Nuytinck
Veroniek De Mulder
Wouter De Geest
Johan Verbist
Filip Dierckx

Geert Gravez, regeringscommissaris cultuur
Sieghild Lacoere, regeringscommissaris financiën en begroting

Robert Baron Stouthuysen, erevoorzitter
Johan De Muynck, erevoorzitter
Hugo Van Geet, erevoorzitter

Administratief team

Management

Joost Maegerman
intendant
joost.maegerman@antwerpso.be

Madeleine Landlinger
artistiek directeur
03 213 54 09
madeleine.landlinger@antwerpso.be

Michael Rooyackers
administratief en financieel directeur
03 213 54 12 
michael.rooyackers@antwerpso.be

Filip Stuer
directeur communicatie en marketing
03 213 54 25
filip.stuer@antwerpso.be

Walter Van den Eeckhout
orkestdirecteur
03 213 54 03
walter.van.den.eeckhout@antwerpso.be

Lore Eckelmans
management assistent/office manager
03 213 54 24
lore.eckelmans@antwerpso.be

Administratief en financieel beleid

Ben Michelet
boekhouding 
03 213 54 11
ben.michelet@antwerpso.be

Fleur Bakx
payroll
03 213 54 23
fleur.bakx@antwerpso.be

Artistieke planning

Arne Herman
programmering en dramaturgie
03 213 54 15 
arne.herman@antwerpso.be

Kim Maes
artistieke administratie
03 213 54 33
kim.maes@antwerpso.be

Rachel Perfecto
hoofdbibliothecaris en Salesforce administrator
03 213 54 10
rachel.perfecto@antwerpso.be

Danielle Solignac
orkestbibliothecaris
03 213 54 10
danielle.solignac@antwerpso.be

Marlies Van den Bergh
artistieke planning 
03 213 54 21
marlies.van.den.bergh@antwerpso.be

Isabel Vermeulen
educatie en outreach
03 213 54 08
isabel.vermeulen@antwerpso.be

Marketing en communicatie

Maartje Meert
ticketing
03 213 54 30
maartje.meert@antwerpso.be

Shana Van den Broeck
zakelijk relatiebeheer
03 213 54 20
shana.van.den.broeck@antwerpso.be

Gwendolyn Vincent
zakelijk relatiebeheer
03 213 54 32
gwendolyn.vincent@antwerpso.be

Rik Willebrords
pers en digitale media
03 213 54 29 | 0472 09 47 39
rik.willebrords@antwerpso.be

Jan Willems
marketing
03 213 54 17 
jan.willems@antwerpso.be

Jo Wyers
communicatie
03 213 54 19
jo.wyers@antwerpso.be

Regie

Kumi Kondo
hoofd afdeling regie
03 213 54 31
kumi.kondo@antwerpso.be

Sam Verhaegen
regie-assistent
03 213 54 02
sam.verhaegen@antwerpso.be

Stefan Remeysen
technisch regisseur
03 213 54 04
stefan.remeysen@antwerpso.be

Ina Verhaeghen
technisch regisseur
03 213 54 01
ina.verhaeghen@antwerpso.be

Catering

Geert Jacobs
03 213 54 16
geert.jacobs@antwerpso.be

Kantoren

Carnotstraat 10
2060 Antwerpen
T +32 [0] 3 213 54 20
F +32 [0] 3 213 54 00

BTW-nr: BE-0425.591.359
Ondernemingsnummer: 0425591359 

Specifieke vragen?

  Iets anders? Neem contact op via het formulier hieronder.

Dit veld is verplicht
Het e-mailadres is niet correct